PARKOVKA TOUR 2024

Kvě 19, 2024

Vážení golfisté,

připravili jsme pro vás řadu turnajů konajících se pravidelně každé pondělí a čtvrtek odpoledne od 16:00 nesoucí název PARKOVKA TOUR 2024. Jednotlivé turnaje najdete na webu www.cgf.cz jehož prostřednictvím se můžete na turnaje přihlašovat. Členové ČGK mohou hru do turnaje čerpat „z kreditu hráče“ prostřednictvím rezervačního systému Týčko. Devítijamkové turnaje se budou hrát ve dvou kategoriích HCP +9 – 25 a HCP 25,1 – 54. Další podrobné informace k Tour najdete na webu hřiště v sekci „PARKOVKA TOUR 2024“.

Slavnostní zahajovací turnaj PARKOVKY proběhne ve čtvrtek 30. 05. 2024. Samotný turnaj bude výjimečně probíhat v časech 11-18 hod postupným startem z jamky číslo 1. Předpokládaný čas vyhlášení turnaje bude cca ve 20:00 hod. Těšit se můžete na několik vložených soutěží, longest drive ženy/muži a nearest to pin na všech 3 parech. Čekat vás bude skvělé točené pivo od Únětického pivovaru, výborné prosecco od Aperittivo a další nealko pitný režim od DrWitt. Občerstvení po hře bude zajištěno (řízek s bramborovým salátem a jiné dobroty). Můžete se těšit na symbolické otevření hřiště, na tombolu, sázku na birdie, společné vyhlášení turnaje a mnoho zábavy, kterou společně vytvoříme.

Odkaz k přihlášení https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/prihlaseni-odhlaseni-z-do-turnaje?tournamentId=936714246 .

Tým Golf Parku Praha

Golf park PRAHA

Aktuality

NOVINKY V PARKOVKA TOUR

NOVINKY V PARKOVKA TOUR

Na základě vašich ohlasů jsme změnili organizaci PARKOVKY TOUR. Startovní časy jednotlivých...

PARKOVKA 13.6.2024

PARKOVKA 13.6.2024

Krásné pozdní odpoledne na golfu, sen každého golfisty. Proběhl 4 pravidelný 9 jamkový turnaj v...

Máme znormováno

Máme znormováno

Rádi bychom Vás informovali o tom, že hřiště bylo úspěšně znormováno....

Recepce hřiště

Recepce hřiště

Recepci hřiště najdete na okraji parkoviště za automatickou bránou.

Nové buggy

Nové buggy

Nově si můžete zapůjčit zbrusu nová golfová autíčka. Rezervaci buggy můžete provést přes recepci...